Zapraszamy do Centrum Skutecznej Terapii i Edukacji „Mądre Słówka”

tel. 503 850 205

Kadra naszej poradni logopedycznej to zespół pełnych pasji i zaangażowania specjalistów: logopedów, psychologów, socjologów, pedagogów, lektorów języków obcych, nauczycieli muzyki, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich pacjentów i podopiecznych. Swoją pasją inspirują i motywują do poznawania świata oraz do odkrywania własnych talentów. Codziennie nie tylko prowadzą naukę wymowy, ale też dbają o rozwój duchowy, emocjonalny i intelektualny zarówno dzieci, jak i dorosłych podczas terapii oraz kreatywnych zajęć językowych.

Nie musisz już dłużej szukać dobrego, skutecznego logopedy w Opolu, który zająłby się poprawną wymową oraz innymi problemami Twojego dziecka. Pomożemy naszym podopiecznym nie tylko w radzeniu sobie z kłopotami językowymi, czy społecznymi, lecz też wesprzemy w rozwijaniu mocnych stron i umiejętności maluchów. Zaoferujemy Tobie oraz Twojemu dziecku znacznie więcej niż jedynie ćwiczenia wymowy.

Ponadto jest jeszcze jeden plus wyboru naszej oferty – nasz gabinet logopedyczny znajduje się w samym centrum Opola, dzięki czemu nie będziesz mieć problemu z dojazdem!

Poznajcie naszych specjalistów, sprawdźcie cennik oraz zapoznajcie się z tym, co jeszcze może Wam zaoferować nasza poradnia logopedyczna z Opola.

Mądre Słówka – logopedia, zajęcia językowe, terapie, pomoc psychologiczna, szkolenia oraz wiele innych, kreatywnych propozycji edukacyjnych dla Ciebie oraz Twojego dziecka.

W Centrum Skutecznej Terapii i Edukacji „Mądre Słówka” proponujemy:

Więcej szczegółów naszej oferty można znaleźć w zakładce Oferta.