Zapraszamy do Centrum Skutecznej Terapii i Edukacji „Mądre Słówka”

tel. 503 850 205

Logopedycznym tytułem wstępu

Każde dziecko jest wyjątkowe i rozwija się we własnym tempie. Ważne jest aby otrzymywało od dorosłych odpowiednie wsparcie. W naszym gabinecie znajdzie je każde dziecko. Zarówno dzieci nieśmiałe jak i te nieco śmielsze odnajdą tu przyjazną atmosferę oraz fachową, dostosowaną do ich potrzeb pomoc niezbędną do osiągnięcia sukcesu. Prowadzona przez nas terapia logopedyczna zawsze dostosowana jest do wieku, stopnia rozwoju oraz zainteresowań dziecka.

Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu nowoczesnych metod, ciekawych gier i pomocy dydaktycznych, a także programów multimedialnych wspomagających naukę prawidłowej wymowy. Dzięki temu nasze spotkania są interesujące oraz atrakcyjne dla dzieci i tym samym bardziej skuteczne.

Bardzo ważny jest wkład pracy rodziców w terapię dziecka. Regularne ćwiczenia są niezbędne do szybszego osiągnięcia imponujących efektów. Dlatego po każdym spotkaniu Państwa dziecko zabiera materiały do ćwiczenia w domu. Rodzice każdorazowo otrzymują wskazówki dotyczące pracy z dzieckiem w domu.

Zadzwoń i umów się na wizytę